Ndarja nga jeta e avokates së njohur, përlotet Ardit Gjebrea: Duhet ta kishim pirë një kafe të fundit

Ndarja nga jeta e avokates së njohur, përlotet Ardit Gjebrea: Duhet ta kishim pirë një kafe të fundit

16:50, 01/12/2022
A+ Aa A-

Producenti i njohur, Ardit Gjebrea ka reaguar për ndarjen nga jeta të avokates së njohur, Denisa Daka, e cila prej shumë vitesh merrej me çështjet civile.

Përmes një foto të postuar në Instastory, ai është shprehur shumë i trishtuar pafund dhe do të donte që të kishin pirë një kafe të fundit bashkë.

Më tej, Arditi ka theksuar se Denisa ishte avokatja e tij e parë.

“I trishtuar pafund jam sot për ikjen tënde kaq shpejt, po nje kafe te fundit ta kishim pire e tè qeshnim!

Do te te kujtoj gjithmone per energjine, humorin tend, per optimizmin dhe deshirèn per jete.

Image

Kujtojmë që Denisa Daka vuante prej shumë kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe kishte nevojë për transplant të palcës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco