Leonardo DiCaprio 'e djeg' deri në mëngjes i rrethuar me modele në 'Art Basel'

Leonardo DiCaprio 'e djeg' deri në mëngjes i rrethuar me modele në 'Art Basel'

11:02, 01/12/2022
A+ Aa A-

Leonardo DiCaprio e nisi “Art Basel Miami” duke festuar gjithë natën i rrethuar nga modele, në një mbrëmje të mbushur me yje që festonte 40 vjetorin e Stone Island të martën mbrëma.

Art Basel është platforma kryesore globale që lidh koleksionistët, galeritë dhe artistët.

“Page Six”, raporton se ylli i “Revenant” mbërriti pak pas mesnate dhe u ul në një tavolinë private në zonën VIP të festës, ku iu bashkuan disa modele dhe miq.

Image

“Ai po bisedonte me femra të bukura në tavolinën e tij”, thotë një burim për Page Six, duke vënë në dukje se e dashura e tij e përfolur, Gigi Hadid, nuk ishte askund në dukje.

E njëjta media shkruan se aktori i “Titanic” mbërriti me kapelën e tij të zezë të bejsbollit dhe një maskë fytyre, megjithëse ai ishte ende “shumë i dallueshëm”.

Image

“Njerëzit në zonën VIP po rrinin pezull dhe po përpiqeshin të afroheshin pranë Leos,” tha një tjetër burim.

DiCaprio, 48 vjeç, kishte veshur tapa veshësh ndërsa u ul dhe shijonte meloditë e DJ Jamie XX deri në daljen e tij rreth orës 2 të mëngjesit.

Siç është raportuar më herët, DiCaprio u pa duke shqyrtuar disa vepra në panairin e Arti Basel në Miami në Qendrën e Konventave në Miami më herët gjatë ditës.

“Ju e dini se si disa njerëz ulin syzet kur janë duke inspektuar artin. Kjo është ajo që ndodh me maskën e Leos”– thanë burimet.

Fituesi i çmimit Oscar duket se është beqar pas ndarjes me të dashurën e vjetër Camila Morrone, megjithëse disa burime kanë pohuar se DiCaprio dhe Hadid, 27 vjeç, janë të lidhur romantikisht.

Ai dhe Hadid fillimisht ndezën thashethemet për lidhje në shtator, pasi u panë të merrnin pjesë në disa nga të njëjtat ngjarje.

Burimet i thanë Page Six në atë kohë se DiCaprio dhe Hadid po rrinin  jashtë, por i bënin gjërat ngadalë ; megjithatë, më vonë atë muaj, ata u panë bashkë në një festë në Paris dhe morën pjesë në të njëjtën festë të Halloween në tetor.

Duke i mbajtur fansat në dyshime, Hadid ka munguar dukshëm në festën e ditëlindjes së DiCaprio-s në nëntor.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco