Lajmi i fundit

CNN: Dosja shqiptare e McGonigal është më e rëndë se ajo ruse! Nuk raportoi marrëdhëniet sekrete me Ramën

Pas reagimit të Feros, Arbenita Ismajli i vendos ‘vulën’ ndarjes nga reperi?!

Pas reagimit të Feros, Arbenita Ismajli i vendos ‘vulën’ ndarjes nga reperi?!

15:16, 30/11/2022
A+ Aa A-

Pas lajmeve se janë ndarë, reperi Fero Fera  u shpreh me nota tallëse dhe ironike gjatë një ‘Live’ në  Instagram se Arbenita Ismajli e ka lënë dhe po vuan shumë për këtë gjë.

Image

"Më ka lënë Arbenita, jam duke vuajtur. Kismet Arbenitës do t’i bëj 10  këngë se jam duke vuajtur”– u shpreh reperi. 

Mirëpo pas reagimit të reperit duket se modelja e ka thumbuar publikisht babain e vajzës së saj. Arbëenita publikoi një pjesë nga intervista virale e këngëtares Cher, teksa shprehet që meshkujt nuk janë aspak të rëndësishëm në jetën e tyre.

 

Image

Kujtojmë se kjo krisje e çiftit i ka habitur të gjithë fanstat, pasi vetëm disa javë më parë reperi ishte i ftuar në “Më Lër të Flas” ku tregoi se marrëdhënia mes tij dhe Arbenitës është shumë mirë.

“Me Arbenitën kuptohemi për çdo gjë, unë jam i thjeshtë, ndonjëherë e humb kohën me gjëra që nuk ia vlen, ajo më kupton për çdo gjë”,- u shpreh Fero.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco