Marrëdhënie të krisur me Aurela Gaçen, Poni zbulon për herë të parë raportin me kolegen

Marrëdhënie të krisur me Aurela Gaçen, Poni zbulon për herë të parë raportin me kolegen

15:44, 28/11/2022
A+ Aa A-

Kohë më parë në media është përfolur për një prishje raportesh mes Aurela Gaçes dhe Ponit.

Kjo e fundit e ftuar në “Zemër Luana” puntatēn e fundit ka folur rreth këtyre thashethemeve, duke i mohuar ato. Në fund të programit të gjithë janë ulur rreth sofrës, ku duhet tu përgjigjeshin pyetjeve ose të hanin speca e të pinin raki.

Pyetja për Ponin ka qenë në lidhje me Aurela Gaçen, ku duhej të zbulonte marrëdhënien me të. “S’kemi pasur ndonjëherë krisje, nga këngëtarët vlonjatë Aurelën e dua më shumë”- ka thënë Poni, duke nënkuptuar se marrëdhënia mes tyre është korrekte e nuk ka asnjë krisje.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco