Aktorja e njohur jep lajmin e ëmbël: Së shpejti nënë e dy binjakëve në moshën 48-vjeçare

Aktorja e njohur jep lajmin e ëmbël: Së shpejti nënë e dy binjakëve në moshën 48-vjeçare

10:04, 07/10/2022
A+ Aa A-

Hillary Swank njoftoi në “Good Morning America” se po përgatitet për rolin më të madh të karrierës së saj: Një mami!

Fituesja e dyfishtë e çmimit Oscar zbuloi në fund të intervistës së saj për “GMA” se ajo dhe bashkëshorti Philip Schneider së shpejti do të bëhen prindër të binjakëve.

“Unë do të bëhem nënë – jo një, por e dy binjakëve,” tha 48 vjeçrja. “Nuk mund ta besoj.”

“Është shumë bukur të jesh në gjendje të flasësh për të dhe ta ndajmë këtë gjë”, vazhdoi aktorja e “Million Dollar Baby”.

Image

Ndërsa Sëank pret ardhjen e dy të vegjëlve të saj me Schneider, me të cilin u martua në vitin 2018, ajo po përgatitet për rikthimin e saj në rrjetin televiziv me “Alaska Daily” të ABC.

Shfaqja, premierë të enjten, vjen nga Tom Mçarthy, skenaristi fitues i Oskarit që qëndron pas filmit më të mirë të vitit 2015, “Spotlight”.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco