Djali shtatë muajsh i Kylie Jenner ende nuk ka emër: Po presim që të rritet dhe të zgjedhë vetë

Djali shtatë muajsh i Kylie Jenner ende nuk ka emër: Po presim që të rritet dhe të zgjedhë vetë

10:51, 05/10/2022
A+ Aa A-

Kylie Jenner ka folur zyrtarisht për emrin e djalit të saj,  ose mungesën e tij, duke bërë shaka se po presin që ai të rritet për të zgjedhur emrin e tij.

Shtatë muaj më parë, ajo solli në jetë Wolf Webster, të cilin e kishte me reperin Travis Scott. Disa javë pas kësaj, ylli i realitetit vendosi që emri nuk i shkonte vërtet.

Gjatë episodit të javës së kaluar të The Kardashians, Jenner shpjegoi se ndjente "presion" për ta quajtur fëmijën e saj Wolf.

Motra e saj Khloe fillimisht sugjeroi që emri Wolf . Por Jenner e kuptoi menjëherë se ishte zgjedhje e gabuar pasi nënshkroi certifikatën e lindjes.

Çifti tani po e thërrasin të voglin e tyre një emër zëvendësues, ndërsa ata kuptojnë se si duan t'i vënë emrin në të vërtetë. Këtë herë, Jenner dëshiron të jetë shumë e kujdesshme me vendimin.

Jenner tha me shaka se pas kaq shumë mundimesh, ata presin që ai të rritet dhe të "emërohet".

Familja Kardashian dhe Jenner janë të njohura për emrat unikë që bien në sy – nga Stormi tek Saint – dhe duket sikur duan të bëjnë të njëjtën gjë me djalin e Kylie.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco