‘Ky do të jetë koncerti i fundit…’, Stresi bën lajmërimin e papritur

‘Ky do të jetë koncerti i fundit…’, Stresi bën lajmërimin e papritur

21:52, 03/10/2022
A+ Aa A-

Teksa ka postuar një nga koncertet që do të mbajë këtë muaj, reperi i njohur Stresi ka lajmëruar gjithashtu se do të jetë i fundit për këtë vit. Përmes një postimi në Instagram, reperi shprehet: “Ky do të jetë show i fundit dhe do të rikthehem mbas vitit të ri deri me datën 21 do lançohen 2 këngë.”

Kjo do të thotë se reperi do t’i përkushtohet projekteve të reja. Pak ditë më parë, reperi i njohur paralajmëroi se së shpejti do të ketë shumë ‘bomba’ prej tij.“Duke medituar sepse muajin e ardhshëm do të ketë shumë bomba”, shkroi reperi krahas një fotoje ku shihej duke ecur dhe dëgjuar muzikë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco