U fotografuan duke u puthur dhe përqafuar! A janë Dua Lipa dhe Trevor Noah në një lidhje?

U fotografuan duke u puthur dhe përqafuar! A janë Dua Lipa dhe Trevor Noah në një lidhje?

18:28, 01/10/2022
A+ Aa A-

Dua Lipa ishte mjaft e lumtur gjatë takimit të saj me Trevor Noah në fillim të kësaj jave, raporton Page Six.

Ylli i popit dhe komediani u fotografuan tĂ« mĂ«rkurĂ«n mbrĂ«ma nĂ« njĂ« darkĂ« intime nĂ« Miss Lily’s nĂ« East Village, New York, pĂ«r tĂ« cilin njĂ« burim i brendshĂ«m i tha “Page Six” se ishte njĂ« vend i zgjedhur nga Noah.

Burimi shton se Lipa u “godit” nĂ« atĂ« qĂ« ishte “padyshim njĂ« takim romantik”, megjithĂ«se dyshja Ă«shtĂ« nĂ« fazat “shumĂ« tĂ« hershme” tĂ« njohjes me njĂ«ri-tjetrin. NjĂ« burim i veçantĂ« tregoi se Lipa dhe Noah nuk janĂ« zyrtarisht çift.

Fotot nga dalja e çiftit i tregojnë ata të ulur afër gjatë darkës, por shumë larg klientëve të tjerë, përpara se të nisen për një shëtitje më pas.

Image

Dyshja u pa duke ecur, duke folur dhe duke u përqafuar, me komedianin duke i dhënë një puthje kantautores shqiptare.

Burimiet thotĂ« se Noah ishte “njĂ« zotĂ«ri” gjatĂ« gjithĂ« mbrĂ«mjes dhe se tĂ« dy shkuan nĂ« shtĂ«pi “veçmas”. Sa i pĂ«rket faktit nĂ«se fotot e tregojnĂ« atĂ« duke puthur LipĂ«n, thuhet se ka pasur “ndoshta njĂ« puthje buzĂ«sh nĂ« qoshe”.

“Padyshim qĂ« ka interes nĂ« tĂ« dyja anĂ«t,” kĂ«mbĂ«ngul burimi.

Image

PĂ«r takimin e tyre romantik, kĂ«ngĂ«tarja e “One Kiss” kishte veshur njĂ« xhaketĂ« lĂ«kure tĂ« zezĂ« dhe xhinse tĂ« gjera, tĂ« cilat i kombinoi me taka me print leopardi, grim minimal dhe flokĂ« tĂ« drejta.

Prezantuesi i Grammy-it 2021 përputhej me atmosferën e takimit të tij, duke zgjedhur një xhaketë jeshile ulliri dhe pantallona të zeza.

Image

Lidhja e fundit publike e Lipës ishte me Anwar Hadid, 23 vjeç. Ata u ndanë në dhjetor 2021 pas më shumë se dy vitesh lidhje.

“Dua dhe Anwar aktualisht po pushojnĂ« nga lidhja e tyre dhe po kalojnĂ« kohĂ« tĂ« ndarĂ«. Ata po i zbulojnĂ« gjĂ«rat tani”, tha njĂ« burim pĂ«r People  nĂ« atĂ« kohĂ«, megjithĂ«se ata kurrĂ« nuk e rindezĂ«n publikisht romancĂ«n e tyre.

Noah – i cili njoftoi tĂ« enjten se do tĂ« largohej nga “The Daily Show” pas shtatĂ« vitesh – pĂ«r herĂ« tĂ« fundit ishte nĂ« lidhje me Minka Kelly, 42 vjeç. Ata u ndanĂ« majin e kaluar pasi ishin bashkĂ« qĂ« nga viti 2020.

“Minka Ă«shtĂ« beqare tani”, tha njĂ« burim i brendshĂ«m pĂ«r People nĂ« atĂ« kohĂ«, duke shtuar se aktorja kishte “qĂ«ndrimin mĂ« tĂ« mirĂ«â€ nĂ« lidhje me ndarjen.

“Ajo Ă«shtĂ« shumĂ« e lumtur. Ajo do tĂ« preferonte tĂ« ishte beqare sesa tĂ« humbiste kohĂ«n e saj me djalin e gabuar”, vuri nĂ« dukje burimi.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco