Kylie Jenner merr vëmendje me një tjetër paraqitje unike gjatë Javë së Modës në Paris

Kylie Jenner merr vëmendje me një tjetër paraqitje unike gjatë Javë së Modës në Paris

15:15, 01/10/2022
A+ Aa A-

Kylie Jenner u sigurua që të binte në sy teksa po shkonte për në sfilatën e “Copernit” gjatë Javës së Modës në Paris në Francë të premten (30 shtator).

Ylli i realitetit, 25 vjeç, u shfaq e veshur me një mini-fustan lëkure shumë të guximshme me një dekolte të thellë, teksa drejtonte yjet e rreshtit të parë që merrnin pjesë në sfilatë.

Kylie dukej absolutisht e mahnitshme në veshjen e cila shfaqte një dizajn abstrakt me lule me nuanca ta kaltra.

Image

Fustani u ngjit në belin e saj të hollë dhe theksoi linjat e saj trupore dhe këmbët e tonifikuara.

Kylie përshtati dukjen elegante me taka të ngjashme nga marka francez “Coperini” bashkëthemeluar nga Sebastien Meyer dhe Arnaud Vaillant.

Image

Ajo e përfundoi pamjen magjepsëse me një palë syze dielli pa kornizë.

Kylie gjithashtu trajtoi 369 milionë fansat dhe ndjekësit e saj me disa foto provokuese në Instagramin e saj më herët gjatë ditës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco