Familja e plotësuar/ Victoria Beckham shpërthen në lot në pasarelë, ja arsyeja

Familja e plotësuar/ Victoria Beckham shpërthen në lot në pasarelë, ja arsyeja

11:48, 01/10/2022
A+ Aa A-

Victoria Beckham shpërtheu në lot ndërsa bëri debutimin e saj në Javën e Modës në Paris mbrëmjen e djeshme, me Nicola Peltz dhe djalin Brooklyn që iu bashkuan familjes për t’u ulur në rreshtin e parë.

Image

Në një shfaqje të rrallë nga personaliteti i saj i zakonshëm me fytyrë guri, Posh, 48 vjeçe, u pushtua nga emocionet në finale ndërsa doli në pasarelë për të parë të gjithë familjen e saj duke brohoritur.

Paraqitja e gruas së Bruklinit, Nicola, ishte një akt i dukshëm i unitetit familjar pas muajsh thashetheme të rrëmbyeshme për një grindje mes aktores, 27 vjeçe, dhe vjehrrës së saj. Ndërsa Victoria u ngjit në pasarelë, ajo shtrëngoi duart në fytyrë pasi pa modele si Gigi dhe Bella Hadid që shfaqnin koleksionin e saj të veshjeve të grave Pranverë-Verë 2023 për kryeredaktorët e Vogue, Anna Wintour dhe Edëard Enninful.

Duke postuar në Instagram, ylli i Spice Girl shkroi: “Është foshnja e Parisit! Unë jam shumë mirënjohës për familjen time, @BritishVogue dhe @VogueMagazine që më kanë mbështetur gjithmonë në këtë udhëtim xx VB”.

Image

Është raportuar se Victoria e përdori këtë ngjarje për të treguar familjen të bashkuar në një përpjekje për të shuar thashethemet për grindje, duke menduar se vitrina ishte dega e përsosur e ullirit për çiftin. Një person i brendshëm i tha Sun: “Victoria zgjati degën e ullirit dhe i kërkoi Bruklinit dhe Nicolës të qëndronin në Paris dhe të vinin në shfaqjen e saj”. Ata vazhduan: Kjo do t’i ndalte thashethemet për përçarje dhe ajo dhe familja do të donin t’i shihnin ato.

“Të kishte atë dhe gruan e tij në rreshtin e parë në shfaqjen e saj të parë në Paris, do të ishte një front i bashkuar.”

Përplasjet mes Victoria dhe Nicola thuhet se filluan për fustanin e nusërisë së kësaj të fundit në ndërtimin e ditës së saj të madhe. “Po planifikoja të vishja fustanin e nusërisë së Victoria-s dhe isha vërtet shumë e emocionuar që mund të vishja një dizajn që krijoi vjehrra ime e ardhshme”, tha Nicola për Grazia USA në fillim të këtij viti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco