Lajmi i fundit

Policia dhe IKMT ndërhyrje te Prestige Resort, nxirren me forcë pushuesit dhe punonjësit

Ish e dashura e Ronaldos me të cilin ka një djalë: Jam sërish e virgjër

Ish e dashura e Ronaldos me të cilin ka një djalë: Jam sërish e virgjër

09:44, 01/10/2022
A+ Aa A-

Ish-e dashura e futbollistit brazilian Ronaldo Nazario i është nënshtruar një operacioni rindërtimi të himenit në mënyrë që të mund të martohet në një kishë si e virgjër.

Bodybuilderja Michele Umezu, 40 vjeç, tha se ajo iu nënshtrua operacionit të rindërtimit të himenit (hymenoplasty) më 23 shtator.

Michele pati një përplasje me sulmuesin legjendar në vitin 2004 pasi ajo kontaktoi yllin e atëhershëm të Real Madridit për djalin e tyre Alexander kur ai ishte tetë muajsh.

Një gjykatë iu deshën pesë vjet për të njohur Ronaldon, 46 vjeç, si babain biologjik të djalit, duke konfirmuar Aleksandrin, tani 17 vjeç, si fëmijën e tij të katërt.

Michele, e cila aktualisht është beqare, tha se tani shpreson të takojë një burrë me të njëjtin besim dhe ideale si ajo.

Ajo i tha faqes lokale të lajmeve 'Em Off', se dëshiron vetëm një marrëdhënie intime me dikë pas një dasme në kishë, por thotë se është duke pritur për personin e duhur.

Michele tha: "Unë jam duke kërkuar për një burrë me të njëjtat qëllime dhe besim si unë. Nuk kam turp ta them këtë, sepse kjo është ajo që dua vërtet".

Për shkak të përdorimit të trajtimeve hormonale, bodybuilder tha se ka pasur një rritje të libidos, por ka qenë vetëm për një kohë të gjatë.

Ronaldo, i cili u takua për herë të parë me Michele në Tokio në vitin 2002, kur ajo punonte si kamariere dhe ai fitoi Kupën e Botës me Brazilin.

'O Fenomeno' shënoi 62 herë në 98 ndeshje për kombëtaren e Brazilit dhe është i dyti në listën e të gjitha kohërave të golashënuesve më të mirë të Kupës së Botës me 15 - një pas Miroslav Klose.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco