FOTO/ Thonjtë e vjeshtës: Ngjyrat më të bukura dhe inspiruese

FOTO/ Thonjtë e vjeshtës: Ngjyrat më të bukura dhe inspiruese

14:26, 30/09/2022
A+ Aa A-

Tendencat e thonjve të vjeshtës nuk duhen humbur: ngjyrat, nuancat, arti i thonjve dhe teksturat janë sot protagonistët e manikyrave më cool që ekzistojnë.

Qofshin ato të bëra në shtëpi, me xhel apo gjysmë të përhershme, tendencat e manikyrave të vjeshtës janë të përcaktuara mirë dhe çmenden në rrjetet sociale, në Instagram para së gjithash dhe në pasarela, virtuale dhe jo, që kemi parë në modën e fundit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco