Khloe Kardashian mëson se ka kaluar ‘traumë emocionale’ pas skandalit të tradhtisë së Tristian Thompson

Khloe Kardashian mëson se ka kaluar ‘traumë emocionale’ pas skandalit të tradhtisë së Tristian Thompson

10:59, 30/09/2022
A+ Aa A-

Khloe Kardashian ka mësuar në episiodin e rradhës të ‘Kardashians’ se ka pësuar ‘traumë emocionale’ si pasojë e skandalit të tradhtisë së Tristan Thompson.

Ylli së baahku me motrën e saj Kendall Jenner,  shkuan tek një mjek për të kontrolluar gjendjen e tyre Khloes dhe për të kuptuar se se  është në të vërtetë.

Gjatë episodit të fundit të The Kardashians, 38 vjeçarja, është parë në zyrën e Dr. Amen, së bashku me modelen.

Dyshja iu nënshtruan MRI-ve dhe më pas u ulën me mjekun për të shqyrtuar rezultatet.

Së pari Dr. Amen shikoi trurin e modeles, duke thënë: “Kendall ka një tru të bukur” dhe vuri në dukje disa shenja të traumës dhe ankthit.

Më pas ai pa trurin e Khloe, i cili tregoi se ajo ka pësuar trauma fizike dhe emocionale.

Doktori iu drejtua Khloe-s: “Nëse ne shikojmë trurin tuaj – ky është truri juaj këtu. Jeni lëmduar ndonjëherë?”

Ajo u përgjigj: “Po. Kalova në xhamin e përparmë të makinës kur isha 16 vjeç. Së pari me kokën dhe unë u rrëzova dhe në fakt godita kokën disa herë më shumë pas kësaj.”

Më pas ai i tregoi pjesë të tjera të skanimit të saj, duke i thënë: “Ti shqetësohesh dhe mund të jesh në ankth dhe ke pasur trauma. A e sheh këtë diamant? Kjo tregon se ke pësuar trauma emocionale.”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco