FOTO/ Vajza e ministrit Peleshi pushime luksoze në Andorra

FOTO/ Vajza e ministrit Peleshi pushime luksoze në Andorra

17:58, 29/09/2022
A+ Aa A-

Vajza e ministrit të Mbrojtjes, Aleksia Peleshi është duke shijuar pushime luksoze në Andorra.

Bukuroshja 20-vjeçare ka publikuar në instagram foto nga një pishinë.

E veshur me bikini të zeza, Aleksia pozon dhe merr vëmendjen e të gjithëve, me përdoruesit e rrjeteve sociale që e komplimentojnë për bukurinë dhe format bombastike.

Image

Aleksia është komentuar shumë nga mediet rozë në Shqipëri për lidhjen e saj me aktorin Romeo Veshaj.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco