'Edhe një tjetër?' Çfarë po kurdisin Rozana Radi dhe Noizy pas ribashkimit (FOTO)

'Edhe një tjetër?' Çfarë po kurdisin Rozana Radi dhe Noizy pas ribashkimit (FOTO)

17:13, 29/09/2022
A+ Aa A-

“Edhe një tjetër Rozi, Noizy kryevepër.” Kjo është një nga frazat që bëri namin në vitin 2010. Bëhet fjalë për bashkëpunimin e Rozana Radit dhe Rigels Rajkut, i cili shënoi një sukses në fillimet e karrierës së tyre.

Sot që ka kaluar më shumë se një dekadë, pas rregullimit të marrëdhënies së tyre fansat janë në pritje të një tjetër bashkimi të dyshes.

E pikërisht këtë dëshirë të tyren e nxiti akoma dhe më shumë disa foto të postuara së fundmi nga Rozana, ku duket së bashku me Noizyn në një tryezë të madhe.

“E bërë mirë,”-shkruan këngëtarja krahas imazheve.

Image

Të menjëhershëm kanë qenë komentuesit të cilët në seskionin e komenteve kanë shprehur dëshirën për një tjetër bashkëpunim.

 

Image

Image

Image

Vite më parë Rozi dhe Noizy ishin një dyshe shumë e dashur dhe sollën dy këngë bashkë. Por, gjërat u duke se ndryshuan dhe ata nuk u panë më bashkë. Madje, në një intervistë në 2017 e pyetur nëse i njeh këngët e Noizyt ajo tha:

“Nuk jam e dhënë pas hip hop, por e dëgjoj. Më pëlqejnë këngët që ka nxjerrë Noizy kohët e fundit. Ne e kemi nisur më para muzikën, unë shumë kohë më para por edhe Noizy kishte këngë para se të këndonim bashkë, por boom-in e madh e patëm të dy bashkë. Ndaj në rep di vetëm dy këngë të Noizy-t, ato që ka bërë me mua”.

Image

 

     

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco