VIDEO/ I rrëshket këmba, momenti kur gazetarja e sportit rrëzohet në mes të skenës bëhet virale

VIDEO/ I rrëshket këmba, momenti kur gazetarja e sportit rrëzohet në mes të skenës bëhet virale

14:45, 29/09/2022
A+ Aa A-

Një nga gazetaret sportive më të njohura, Diletta Leotta, është vënë sërish në qendër të vëmendjes për shkak të një incidenti të sikletshëm.

Gazetarja italiane ishte e ftuar në një emision ku u rrëzua në skenë.

Gjatë një loje që po realizonte, gazetarja rrëshqet dhe rrëzohet në mes të studios.

Fatmirësisht, ajo nuk ka pësuar lëndime por videoja u bë menjëherë virale në rrjet.

Kujtojmë që Diletta ka qenë mjaft e komentuar për shkak të lidhjes me aktorin me origjinë shqiptare Can Yaman.

Ndërsa përflitej se kishin planifikuar martesën, gjërat mes tyre morën fund.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco