VIDEO/ Momente dasme, Liri Berisha kërcen 'Napolonin' me Shkëlzenin dhe Arminën

23:18, 25/09/2022
A+ Aa A-

Të tjera momente kanë dalë nga dasma e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit.

Nën tingujt e “Napolonit”, Armina dhe Shkëlzeni “djegin” skenën së bashku me nënën e dhëndrit, zonjën Liri Berisha.

Në dasëm marrin pjesë rreth 300 të ftuar, të cilët i bashkohen gëzimit të Arminës dhe Shkëlzenit të cilët kurorëzojnë këtë të diel dashurinë e tyre 10-vjeçare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco