Deizi Arapi pasi i dogjën makinën: Juve ju rritet inati, mua po më rritet...

Deizi Arapi pasi i dogjën makinën: Juve ju rritet inati, mua po më rritet...

16:46, 25/09/2022
A+ Aa A-

Deizi Arapi, vajza nga Bilishti e cila së bashku me motrën e saj morën vëmendjen e publikut pasi u shoqëruan nga policia për prishje të qetësisë publike dhe kundërshtim të uniformave blu, është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Deizit i është djegur sërish makina në derën e shtëpisë, ashtu si dhe 4 vite më parë.

Deizi nuk e ka lënë me kaq, ajo ka vijuar show-n në rrjete sociale duke bërë postime nga më të ndryshmet, por edhe duke sulmuar persona që sipas saj mund të qendrojnë pas kësaj ngjarjeje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco