Lajmi i fundit

Pas atentatit ndaj liderit të opozitës, ekipet e Ramës hakerojnë Facebook-un e SYRIT

Kris Jenner është aq e pasur sa harron që ka një apartament lulsoz në Beverly Hills

Kris Jenner është aq e pasur sa harron që ka një apartament lulsoz në Beverly Hills

16:22, 24/09/2022
A+ Aa A-

Kris Jenner po tregon se sa e pasur është në të vërtetë, pasi zbuloi në një episod të ri të ‘The Kardashians’ se kishte harruar një nga pronat që ka në Beverly Hills, Kaliforni.

Mamaja 66-vjeçare u dha shikuesve një paraqitje të shkurtër të banesës së saj, megjithatë ajo nuk bëri një turne, pasi harroi plotësisht se zotëronte atë vend.

“Ky është një vend i lezetshëm i vogël nëse duhet ta them vetë”, tha ajo për Khloé Kardashian gjatë një episodi të fundit të shfaqjes, me nënën e re që e pyet Kris për herën e fundit që ajo vizitoi apartamentin.

Kris vazhdoi të shpjegojë se ajo e përdor apartamentin luksoz si “stacionin e mbështjelljes së dhuratave” të Krishtlindjeve dhe “punët e Babagjyshit”, duke treguar se ajo e viziton vendin vetëm në dhjetor. “Kam harruar disi që ishte atje,” tha ajo. “Kjo tingëllon qesharake, apo jo?”

“Mezi pres të jem mjaftueshëm i pasur, harroj se kam prona diku,” u përgjigj Khloé me një theks britanik. “Oh, unë kam një apartament në Beverly Hills! E harrova atë!”

“E harrova!” tha Kris duke imituar të njëjtin theks britanik. Por duket se mamaja e ka blerë apartamentin me një qëllim, pasi ajo ka shpjeguar në rrëfim se e ka blerë fillimisht për të qenë pranë mamasë së saj Mary Jo “MJ” Campbell dhe kushërirës Cici Bussey, pasi ata jetojnë aty pranë.

Kris dhe Khloé inspektuan frigoriferin e papërdorur dhe zbuluan ushqime të vjetra dhe shumë shishe shampanjë. Fansat e serialit ndanë mendimet e tyre rreth episodit, duke komentuar se ata “duan të jenë aq të pasur sa Kris Jenner që harrojnë se kanë një apartament në Beverly Hills dhe raunde të pafundme shampanjësh”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco