FOTO/ Demi Moore turne në ishujt grekë me jaht luksoz

FOTO/ Demi Moore turne në ishujt grekë me jaht luksoz

12:59, 16/08/2022
A+ Aa A-

Ndër personazhet e njohur që kanë vizituar Greqinë për pushime është dhe aktorja e njohur Demi Moore.

Ashtu si personazhe të tjerë të showbizit edhe aktorja këtë verë ka qenë në Greqi dhe ka shijuar momente relaksi me miqtë e saj në një jaht luksoz që ka bërë xhiro në ishujt grekë.

Ndonëse 59-vjeçarja ndau një foto me miqtë e saj online në Instagram, por paparacët e kanë fotografuar aktoren duke bërë banjë dielli në jaht, e veshur me bikini fuçia.

Të bën përshtypje trupi i saj, i cili në asnjë mënyrë nuk sugjeron një femër që është një “hap” para të 60-ave.

Së fundmi aktorja ka folur për pamjen e saj në revistën People dhe ka theksuar se edhe në këtë moshë  “është e vendosur të mbetet seksi dhe e dëshirueshme”.

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco