FOTO/ Vajza e Arjola Demirit rrëmben vëmendjen e të gjithëve me postimin e fundit

FOTO/ Vajza e Arjola Demirit rrëmben vëmendjen e të gjithëve me postimin e fundit

11:57, 16/08/2022
A+ Aa A-

Bëm mama të të ngjaj! Kjo do të ishtë shprehja perfekte që do t’i shkonte postimit të fundit të vajzës së Arjola Demirit.

Eksperienca në Big Brother Vip dhe gjitha ngjarjet që e pasuan atë e kanë shëndrruar aktoren në një nga personazhet me të ndjekura në rrjetet sociale.

Gjatë kësaj periudhe, vëmendje të madhe kanë marrë edhe fëmijët e Arjolës, të cilët disa herë janë bërë protagonist edhe në shtëpinë e Big Brother Vip.

Image

Së fundmi Demiri është emocionuar teksa ka vënë re sa është rritur “bebja” e saj. Ajo Ka ripostuar një foto të vajzës së saj të madhe Helgës . Kjo e fundit ka pozuar me një fustan të verdhë, i cili i vë në pah gjithë hijeshinë e saj.

“Po kur u rrite moj bebe,”-shkruan Arjola në Instastory.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco