'Në mëngjes apo në darkë?' Monika Lubonja nuk kursehet me ndjekësit

'Në mëngjes apo në darkë?' Monika Lubonja nuk kursehet me ndjekësit

14:19, 15/08/2022
A+ Aa A-

Ajo shquhet për gjuhën e zhdërvjellët në rrjetet sociale, por këtë herë Monika Lubonja ka folur pa doreza.

Image

Aktorja ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku ka zbuluar shumëçka nga jeta personale. Nëse të tjerë do t’i shmangnin pyetjet rreth seksit, Monika ka zgjedhur t’ju përgjigjet në mënyrë shumë sportive.

“A të pëlqen seksi i mëngjesit apo në dark,”– pyet një ndjekës.

Monika nuk ka zgjedhur asnjërën nga alternativat duke u shprehur: “Në drekë.”

Image

Mesa duket ky bashkëbisedim i është kushtuar pyetjeve provokuese.

“Si i mban linjat kaq seksi, ushqehesh shëndetshëm apo bën seks rregullisht,”-shkruan një tjetër fans i aktores.

Nëse mendoni se Monika e ka anashkaluar këtë pyetje, gaboheni.

“Bëj seks të shëndetshëm dhe pak ushqim,”-është shprehur pa hezituar Lubonja.

Image

Më herët kujtojmë që burime për Revistën Story thanë se aktorja po i jep fund beqarisë dhe është shumë e lumtur.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco