Sara Hoxha 'left the chat', Ledri Vula flirton hapur me fansen në koncert: S’jam i martuar…

Sara Hoxha 'left the chat', Ledri Vula flirton hapur me fansen në koncert: S’jam i martuar…

13:20, 13/08/2022
A+ Aa A-

Reperi Ledri Vula është shumë i angazhuar me koncerte brenda dhe jashtë vendit, ku gjatë performancave shpesh është parë edhe duke komunikuar me fansat e tij.

Së fundmi një video e reperit po bëhet virale në TikTok.

Image

Gjatë videos dëgjohet fansja e cila i thotë Ledrit: “Ta ha zemrën”.

Më tej pasi reperi ripërsërit fjalinë e saj në sfond dëgjohen fanset të cilat thonë: “Nusja më shumë, të fala nuses”. 

Por Ledri ka habitur me reagimin e tij, ku duke qeshur tha: “Nusja më shumë? Ende s’jam martuar”, duke shtuar: “Mos më thuaj zemrën ta ha, se unë përvecc zemrës të gjitha t’i fal”. Reperi përmendi kështu një fragment të këngës së tij të njohur “Merri Merri.”

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco