Diferencë e madhe nga rivalet, Uanda Nara zgjidhet si më e dëshiruara nga italianët për të kaluar një natë

Diferencë e madhe nga rivalet, Uanda Nara zgjidhet si më e dëshiruara nga italianët për të kaluar një natë

12:28, 13/08/2022
A+ Aa A-

Uanda Nara është zgjedhur nga italianët si femra më e dëshiruar për një flirt veror apo për një natë.

Bashkëshortja e Mauro Ikardit është votuar masivisht në sondazh, duke zënë vendin e parë me 90% të votave si femra më e dëshiruar në shtrat.

Me diferencë shumë të madhe nga modelja argjentinase, podiumi më tej plotësohet nga Alena Seredova, ish-partnerja e portierit Xhanluixhi Bufon dhe Kristen Stjuard, yll i Hollivudit.

Më pas vijnë me radhë, motra e vogël e Belen Rodrigezit, Sesilia, për të vijuar me Ilari Blazin, Irina Shaik, Ema Marrone, surpriza Simona Ventura, Teilor Mega dhe Federika Nargi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco