Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Berisha: Lal 'Djegësi' do mbahet mend si hajni, rrenci dhe shkatërruesi më i madh i Tiranës!

Në postimin e fundit të Evi Reçit të gjithë vëmendjen e merr komenti i Kledi Hysës

Në postimin e fundit të Evi Reçit të gjithë vëmendjen e merr komenti i Kledi Hysës

16:35, 12/08/2022
A+ Aa A-

I-sh-konkurrenti i “Big Brother VIP” dhe modeli Kledi Hysaj prej disa javësh përflitet për një lidhje me këngëtaren e njohur Evi Reçi.

Dhe megjithëse asnjëri prej tyre nuk kanë vendosur të bëjnë një deklaratë të qartë në lidhje me raportin e tyre, dyshimet janë konfirmuar çdo ditë e më shumë me postimet e tyre.

Fillimisht në rrjet nisën të qarkullonin foto të dy personazheve nga vende të njëjta, më pas udhëtimi i Evit në Austri, dhe intervistat e tyre konfirmuan të gjitha dyshimet.

Image

Kështu dyshja nuk ‘fshihen’ më, dhe nuk ngurrojnë ta tregonë këtë gjë në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi në Instagram një foto-album ku shihet e veshur me bikini blu, teksa pozon në një fushë tenisi.

Vëmnendjen e ka marrë komenti i Kledit, i cili shkruan: “Shumëëë mirëëë”, së bashku me disa emoji flakësh. Ndërkohë këngëtarja e ka pëlqyer komentin e tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco