Dhurata 100 mijë dollarshe që 'la me gojë hapur' Kylie Jenner në festën e ditëlindjes

Dhurata 100 mijë dollarshe që 'la me gojë hapur' Kylie Jenner në festën e ditëlindjes

14:10, 12/08/2022
A+ Aa A-

Milarderja më e re në botë, Kylie Jenner 48 orë më parë festoi 25-vjetorin e lindjes.

Ylli i “Keeping Up With the Kardashian, ndryshe nga vitet e tjera këtë vit zgjodhi të organizonte një festë më të mbledhur, më private. Me anë të një videoje në TikTok nëna e dy fëmijëve tashmë , tregoi jahtin luksoz ku e prisnin miqtë e ngushtë dhe familjarët e saj.

As fishekzjarret dhe alkooli nuk munguan në këtë organizim miliarderësh.

Pika më kulminante gjatë videos ishte hapja e dhuratës së nënës së saj Kris Jenner. Kjo e fundit i dhuroi Kyliet një çantë të kushtueshme të markës “Hermes” e cila kap vlerën e 100 mijë dollarve.

Nëse mendoni se një dhuratë e tillë nuk do i tërhiqte vëmendjen një personi që paraktikisht ka gjithçka, gaboheni. Pronarja e “Kylie Cosmetics” mbeti e habitur teksa hapi kutinë , dhe pa modelin e veçantë të çantës.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco