Lajmi i fundit

'ÇIM PEKA LIVE'/ Rrëfimi i pazakontë i Grida Dumës për 9 vite në opozitë

Akuzohet A$AP Rocky! Reperi mund të përballet me një padi nga ish-shoku i tij

Akuzohet A$AP Rocky! Reperi mund të përballet me një padi nga ish-shoku i tij

11:48, 12/08/2022
A+ Aa A-

A$AP Rocky ndodhet në telashe!

Ai akuzohet nga ish-shoku i tij A$AP Relli, ku ky i fundit thotë se është qëlluar me armë nga reperi.

Më 6 nëntor 2021, Rocky ra në prangat e policisë. Ai u akuzua për përfshirje në një ngjarje me të shtëna.

A$AP Relli thotë se është viktimë e kësaj ngjarjeje.

Gjithashtu avokatët e Relli kanë dhënë detaje.

“Pas mbërritjes në vendndodhje, pasoi një bisedë ku pa provokim, paralajmërim apo ndonjë justifikim, A$AP Rocky përdori pistoletën dhe qëllimisht qëlloi të shtëna të shumta drejt zotit Ephron (Relli),” tha ekipi ligjor i Relli në një deklaratë për media.

Rihanna dhe Asap Rocky janë dyshja me e komentuar e momentit! Mirëpo, së fundmi, Rocky është komentuar për veshjen e tij.

Ai kishte veshur një fund lëkure ku ka tërhequr vëmendjen me pamjen e tij.

Por ai është parë më herët dhe me një fustan “Vivienne Westwood” në kopertinën e “GQ” vitin e kaluar.

“Unë bëj gjëra që janë vërtet të përshtatshme për femrat, si lyerja e thonjve tuaj. Unë bëj atë që dua. Nuk ka kufij”, ka thënë më herët në një intervistë.

Kujtojmë që edhe Brad Pitt u bë viral më herët pasi veshi një fund gjatë tapetit të kuq të premierës së filmit të tij.

Brad i tha Revistës Variety: “Nuk e di! Ne të gjithë do të vdesim, kështu që le ta ngatërrojmë paksa situatën”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco