Lajmi i fundit

'ÇIM PEKA LIVE'/ Rrëfimi i pazakontë i Grida Dumës për 9 vite në opozitë

Pak ditë para ardhjes së tij në Tiranë, Sarah Berisha i bën Fedez kërkesë publike

Pak ditë para ardhjes së tij në Tiranë, Sarah Berisha i bën Fedez kërkesë publike

20:45, 11/08/2022
A+ Aa A-

Lajmi që artisti i mirënjohur italian, Fedez, do performojë në Tiranë në’ Sunny Hill Festival’, duket se i ka entuziazmuar të gjithë. Mes tyre edhe blogeren Sarah Berisha e cila është një fanse e familjes së tij.

Sarah ka shpërndarë në Instagram njoftimin zyrtar të festivalit mbi performancën e Fedez, duke i kërkuar atij: “Të lutem merr edhe familjen me vete!” duke etiketuar reperin.

Image

Nga Fedez nuk ka patur reagime lidhur me këtë fakt por vlen të theksohet se Chiara ka komentuar disa emoji zemrash në postimin e tij.

Ajo po ashtu së bashku me fëmijët e tyre, Leone dhe Vittoria, e shoqëron shpesh reperin nëpër koncerte dhe të gjithë do donim t’i shihnim edhe në Tiranë.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco