Pasi kërcënoi Elvana Gjatën, Shemi bën paralajmërimin e radhës: ‘Do më shihni në 'Sunny Hill' në Tiranë’

Pasi kërcënoi Elvana Gjatën, Shemi bën paralajmërimin e radhës: ‘Do më shihni në 'Sunny Hill' në Tiranë’

15:00, 11/08/2022
A+ Aa A-

Beteja e Shemsi Krasniqit, i njohur i si Shemi i grupit "Ilirët", me "Sunny Hill" nuk ka përfunduar akoma. Këngëtari i njohur u arrestua javën e shkuar pasi u ngjit në skenë pa autorizim, ngjarje për të cilën ai akuzoi si përgjegjës kryesor Dukagin Lipën.

 

Pas akuzave ndaj babait të Dua Lipës ai u përfshi në një debat edhe me Elvanën..

Së fundmi Shemi ka deklaruar se do të vijë në Shqipëri dhe do të marrë pjesë në "Sunny Hill", i cili do të mbahet në Tiranë në datat 26 deri në 28 gusht.

 

“Në Shqipëri do të shkoj. Jo do të tentoj, por do të shkoj e atje keni me m’pa. Më në favor timin do të jetë atje”, është shprehur Shemi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco