Kush është 22-vjeçarja që plagosi Vali Corleonen dhe ‘lidhja’ e saj me Morena Tarakun

Kush është 22-vjeçarja që plagosi Vali Corleonen dhe ‘lidhja’ e saj me Morena Tarakun

14:31, 11/08/2022
A+ Aa A-

Në orët e para të mëngjesit të së enjtes është plagosur Princ Valentino Corleone.

Edhe pse, ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën, policia po vijon investigimin.

 

Burime për Expres zbuluan se dyshohet që Valin e ka plagosur një 22-vjeçare me të cilën bashkëjetonte prej kohësh.

Bëhet fjalë për Anita Sylën, e cila ka qenë e njohur edhe më herët për publikun, pasi ka pasur probleme me këngëtaren Morena Taraku.

 

Madje, ajo e quante veten  si “Vajza e Corleones” dhe ishte bërë shpeshherë pjesë e showbizit.

Ndërkohë, Policia e Kosovës ka njoftuar se 22-vjeçarja dhe janë konfiskuar një pistoletë dhe 40 fishekë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco