Konfirmoi lidhjen pak javë më parë, fejohet ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’

Konfirmoi lidhjen pak javë më parë, fejohet ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’

13:59, 11/08/2022
A+ Aa A-

Ish konkurreni i ‘Për’puthen’ Albi Dhima është fejuar dhe ka publikuar foto nga ceremonia në rrjetet sociale ku shfaqet me partneren pak javë pasi konfirmoi lidhjen e tyre.

Në foto shihet një ambient i zbukuruar me lule të bardha dhe një tabelë ku shkruhet: “Fejesa e Albit dhe Hyries”.

Ai konfirmoi pak javë më parë lidhjen e dashurisë për të cilën kishte muaj që përflitej.

Ai fillimisht publikoi një postim në Instagram ku shihet me të në aeroport duke ia mbuloi portretin me një emoji.

Më pas, ai ka publikuar një foto romatike ku shihet përkrah vajzës që i ka rrëmbyer zemrën.

Edhe pse identitetin vajzës ai ka vendosur mos ta bëjë publik, ai nuk ia ka fshehur më portretin.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco