Rina Balaj na tregon 'dashurinë e saj'!

Rina Balaj na tregon 'dashurinë e saj'!

13:10, 11/08/2022
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere është e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy.

Ata prej disa vitesh bashkëjetojnë së bashku dhe janë një ndër çiftet më simpatik të showbiz-it. Rina po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

 

Bukuroshja vazhdimisht poston momente nga përditshmëria e saj dhe së fundmi me anë të një postimi në ‘Instastory’ ka vendosur t'i tregojë ndjekësve të saj një fakt rreth vetes së saj, që nuk e kishte zbuluar më parë.

Rina ka postua një foto të një ekspresi, duke na ka treguar se është shumë e dashuruar me kafen, duke e quajtur atë 'dashuria ime'. 

 

Vetëm 2 javë nga publikimi i këngës së saj të fundit, e cila titullohet “Daddy”, duket se Rina ka gati projektin e ri muzikor.

Së fundmi bukuroshja ka postuar disa foto në ‘Instagram’, ku ka lajmëruar se së shpejti do të vijë me një këngë të re.

 

Bukuroshja vazhdimisht poston momente nga përditshmëria e saj dhe së fundmi së bashku me make-up artisten e saj ka ndarë një video ku shfaqet nga momenti që është pa lyer e deri kur përfundon grimi i saj.

E ky padyshim që është një veprim i guximshëm pasi jo shumë vajza të showbiz-it shfaqen jo të kuruara deri në detaje. Duket se ndjekësve të Rinës iu ka pëlqyer shumë ky veprim dhe këngëtarja ka reaguar lidhur me këtë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco