'Do qash si unë', Ledjana rikujton periudhën e 'Përputhen'

'Do qash si unë', Ledjana rikujton periudhën e 'Përputhen'

11:17, 11/08/2022
A+ Aa A-

Ish-konkurrentja e "Përputhen", Ledjana Prenga është shumë aktive në rrjete sociale, ku një ndër ndjekëset i ka shkruar: 

Më kanë thirrur në "Përputhen", por kam frikë të shkoj.

 

Ledjana ka rikujtuar periudhën kur ajo ishte konkurrente, duke i thënë ndjekëses se kjo eksperiencë do ta bëjë më të fortë.

 

“Maksimumi do qash si unë, do marrësh ca pauza, s’do të zërë gjumi disa netë rrjesht nga komentet, por të gjitha këto do të bëjnë më të fortë dhe kjo do të shërbejë gjithmonë në vazhdim", ka shkruar ajo.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco