Dua Lipa jep një mesazh pak ditë para nisjes së ‘Sunny Hill’ në Tiranë

Dua Lipa jep një mesazh pak ditë para nisjes së ‘Sunny Hill’ në Tiranë

10:21, 10/08/2022
A+ Aa A-

Atmosfera e këndshme që u krijua në festivalin “Sunny Hill” që u mbajt për katër ditë në Prishtinë do të vijojë dhe në Tiranë.

 

Festivali i organizuar nga babai i Dua Lipës, Dukagjini do të mbahet në fund të muajit, në datat 26, 27 dhe 28 në kryeqytetin e Shqipërisë.

 

Ka qenë këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ka shpërndarë postimin e faqes zyrtare të festivalet ku thuhet:

 

“Tirana a jeni gati?”

Kujtojmë që në Kosovë interpretuan shumë yje të njohur, mes të cilëve dhe artisti i famshëm latin, J Balvin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco