Lajmi i fundit

LIVE- SYRI TV/ Pedagogët në protestë tek Universiteti i Tiranës

Nuk e njihte askush, Loredana dikur 'figurante' në klipin e Ylli Limanit

Nuk e njihte askush, Loredana dikur 'figurante' në klipin e Ylli Limanit

22:22, 09/08/2022
A+ Aa A-

Loredana Zefi dhe Yll Limani janë dy këngëtarët më të pëlqyer të momentit pas bashkëpunimeve të tyre të fundit. Por miqësia e krijuar mes tyre paska nisur 5 vite më parë.

Sot Loredana konsiderohet si njĂ« nga reperet mĂ« tĂ« njohura, por dikur ajo ka qenĂ« protagoniste nĂ« njĂ« nga klipet e vetĂ« Ylli Limanit. Edhe pas 5 vitesh, “Ke pi sonte shumĂ«â€ mbetet njĂ« prej kĂ«ngĂ«ve mĂ« tĂ« veçanta tĂ« Yllit.

Shkak është bërë Loredana dhe pjesëmarrja e saj në klip që kënga të bëhej virale në TikTok. Në kohët e klipit Loredana nuk e ka pasur famën që ka tani dhe shihen qartë ndryshimet e saj në pamje.

Kujtojmë se Loredana zbuloi detaje të reja nga marrëdhënia saj me Mozzik. Gjatë një interviste për mediat e huaja, Loredana u pyet për raportin e saj aktual me Mozzik dhe përgjigjet e dhëna janë tejet të drejtpërdrejta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco