Georgina Rodriguez ndan foton e rrallë të vajzës së saj

Georgina Rodriguez ndan foton e rrallë të vajzës së saj

21:09, 09/08/2022
A+ Aa A-

Prej më shumë se tre muajsh futbollisti Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez mirëpritën në jetë vajzën e tyre Esmeralda.

Më 18 prill të këtij viti, Ronaldo zbuloi se partnerja e tij kishte sjellë në jetë një vajzë të shëndetshme. Por kjo erdhi së bashku me lajmin tronditës se vëllai i saj binjak i porsalindur ndërroi jetë.

Së fundmi, partnerja e yllit portugez ka publikuar një foto ku duket vogëlushja duke fjetur. Më special se ky imazh është përshkrimi që Georgina i ka bërë fotos.

“Bella Esmeralda. E vogla ime, je një bekim i madh,”-shkruan Roudrigez.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco