Sukseset për Loredanën nuk kanë të sosur,ja ku renditet ajo

Sukseset për Loredanën nuk kanë të sosur,ja ku renditet ajo

19:25, 09/08/2022
A+ Aa A-

Loredana është një nga reperet më të suksesshme të momentit, e cila nuk di të ndalet me projektet e saj muzikore. Nuk është aspak çudi që emri i Loredanës të përmendet krah repereve më në zë në botë.

Loredana ka ndarë një foto në Instastory ku shfaqen të renditura kanalet me të klikuara të repereve femra në “YouTube”.

Image

Siç duket dhe në foto ajo është renditur krahas Doja Cat, Cardi B, e shumë repereve të tjera të famshme. Sukses mëse i merituar duke konsideruar dhe bashkëpunimet e shumta të artistes këto kohë.

Por muzika nuk është e vetmja fushë ku komentohet reperja, marrëdhënia e saj me ish-partnerin Mozzik mbetet një ndër më të komentuarat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco