Lajmi i fundit

LIVE- SYRI TV/ Pedagogët në protestë tek Universiteti i Tiranës

 Rudina Dembacaj ndan me ndjekësit problemin shëndetësor: Nuk eci dot

Rudina Dembacaj ndan me ndjekësit problemin shëndetësor: Nuk eci dot

18:09, 09/08/2022
A+ Aa A-

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Në një postim në Instastory Rudina ka hapur një ‘ask me a question’ ku shkruan: “Do bisedojmë pak? Se më kanë dënuar të rri shtrirë!”

Image

Menjëherë ndjekësit e saj e kanë i kanë shkruar aktoren për gjendjen e saj shëndetësore, ku dikush e pyet nëse bëhet fjalë për një “rrezik shtatzënie.”

Por Rudina sqaroi se ka një tjetër problem: “Jo nuk kam rrezik shtatzënie! Kam muskulin piriformis që prek nervin shiatik dhe nuk ec dot”- tha aktorja duke shtuar se nuk ende asnjë përmirësim.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Lali09/08/2022 21:13

Mos moj mirditore ,se na le pa humor kur e kemi me shumice nga cuni I zefit te shkodres. Ju edhe kur ecni ne ruge per humor Jeni ,fundrina...

Kundra legenave te RILINDJES09/08/2022 20:02

Je e semur dhe nuk mund te ngrihesh !Ae din se pse nuk mund te ngrihesh ....se e ke hanger K....in ne çdo vrime te trupit prandaj te ka ndollur kjo. Dhe veshtir se do çohesh ma. Na fike ......

Shto koment

Denonco