Noizy lancon këngën e re, pjesë e klipit edhe Loredana

Noizy lancon këngën e re, pjesë e klipit edhe Loredana

16:42, 05/08/2022
A+ Aa A-

Sot reperi i njohur shqiptar Noizy, ka lancuar projektin e ri muzikor.

‘Benzi i ri’ titullohet projekti më i ri i këngëtarit.

Kjo këngë është kompletuar edhe në aspektin vizual ku pjesë e klipit është edhe reperja Loredana Zefi.

Loredana para pak kohësh solli bashkëpunimin me reperin të cilin e titulluan ‘Heart attack’ dhe u pëlqye nga publiku. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Otoman Empire06/08/2022 08:57

Tallava made in Albanistan.

Shto koment

Denonco