U nis për udhëtim, Alketa Vejsiu përballet situatën e sikletshme që nuk e priste

U nis për udhëtim, Alketa Vejsiu përballet situatën e sikletshme që nuk e priste

14:52, 05/08/2022
A+ Aa A-

Moderatorja Alketa Vejsiu ka ndarë për ndjekësit e saj një situatë të sikletshme.

 

Moderatorja bën me dije se prej 4 ditësh i ka humbur valixhja transit në Vjenë, dhe se ka mbetur pa rroba, vetëm me çantën e dorës.

 

“Kam 4 dite qe me ka humbur valixhja transit ne Vjene! Pa rroba, vetem me cante dore, ne kete udhetim do shikoni megjithate nje njeri te gezuar Nese keni pervoja te ngjashme me thoni ju ka ardhur valixhja? Pas sa ditesh? Ku jua derguan?Life is Fun”, shkruan në Instagram moderatorja.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

agi05/08/2022 15:36

Mos e qaj,ke ende mbi vete.Se ki dert ti valigjen fal ti edhe gjera tjera per publicitet.

Shto koment

Denonco