Mes Sabrine dhe Jasmin kjo është vajza që Ardian Bujupi është në një lidhje dashurie

Mes Sabrine dhe Jasmin kjo është vajza që Ardian Bujupi është në një lidhje dashurie

13:48, 06/07/2022
A+ Aa A-

Prej kohësh Ardian Bujupi po përflitet për lidhjen mes dy vajzave Sabrine Khan me të cilën shihen të pandashëm në rrjete sociale duke postuar shpesh foto dhe video së bashku dhe me Jasmin ku u pa në ditëlindjen e Sara Hoxhës dhe bëri sërish rrjetin lëmsh se me cilën mund të jetë vërtet.
Ai vendosi të zhvillojë një intervistë virtuale në profilin e tij në Insta Story ku njëri nga ndjekësit e pyet rreth marrëdhënies së tij me Sabrine Khan duke i shkruar:

“A jeni bashkë me Sabrine Khan”
Kësaj pyetje këngëtari i kthehet me humor duke i thënë:
“Jo, ajo punon si kuzhiniere për mua.” Këtë përgjigje ai e ka shoqëruar me një video teksa Sabrine shihet duke gatuar. Pra me këtë përgjigje Ardiani sapo na konfirmoi se kush është vajza që ai është në një marrëdhënie.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco