‘Jam e mërzitur’/ Monika Lubonjës i ndodhi ajo që nuk e priste kurrë

‘Jam e mërzitur’/ Monika Lubonjës i ndodhi ajo që nuk e priste kurrë

13:12, 06/07/2022
A+ Aa A-

Aktores së njohur, Monika Lubonja i ka ndodhur e papritura. Ish-banores së Big Brother VIP, i kanë vjedhur Instgramin dhe lajmin e bëri të ditur vetë ajo.

Përmes një video të postuar nga profili i saj në Tiktok, Monika thotë se është ka dy ditë pa Instagram dhe është shumë e mërzitur.

Kjo pasi ky aplikacion për të gjithë personazhet e famshëm është kthyer në një domosdoshmëri për punë.

Mirëpo kjo nuk e ka ndaluar aktoren e cila ka vendosur ti përkushtohet Tik Tokut.

Monika ka publikuar një video nga Big Brother ku shfaqet me Donaldin dhe Dagz. “Një nga momentet më të bukura që kam kaluar në shpi shkruan Monika krah videos.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ludmilla malaj06/07/2022 13:34

kjo qenka tragjedi shekspiriane, si mund te ta bejne ty nje gje te tille? kushedi sa leke po humb?

Shto koment

Denonco