Kate Hudson postoi një foto ‘topless’ dhe vëllai se miratoi aspak!

Kate Hudson postoi një foto ‘topless’ dhe vëllai se miratoi aspak!

12:47, 06/07/2022
A+ Aa A-

Vëllai nuk do të pëlqejë kurrë një foto provokuese tënden, kudo që të jesh.

Kështu ka ndodhur edhe me aktoren Kate Hudson e cila ka postuar një foto topless duke shijuar kafenë e saj.

Nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet, mes të cilave është edhe ai i vëllait të saj, Oliver Hudson.

“Jo”, ka shkruar ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco