Modelja e njohur shqiptare martohet me futbollistin turk

Modelja e njohur shqiptare martohet me futbollistin turk

13:29, 05/07/2022
A+ Aa A-

Heidi Lushtaku ka kurorëzuar me martesë lidhjen e saj me Merih Demiral.

Lajmin e ka bërë të ditur vet modelja e njohur shqiptare duke vendosur edhe mbiemrin e futbollistit në rrjete sociale.

Në bion e saj në Instagram, ajo ka shënuar “nënë&e martuar”.

Nuk dihet nëse çifti kanë bërë ndonjë ceremoni, apo vetëm janë kurorëzuar.

Dyshja janë bërë prindër të një djali para 3 muajsh. Për lindjen e djalit, çifti kishin njoftuar një muaj më pas.

Merih Demiral luan për Atalantën dhe Kombëtaren e Turqisë.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco