VIDEO/ Dalin pamjet, momenti ku Stresi rreh brutalisht BMT-në

VIDEO/ Dalin pamjet, momenti ku Stresi rreh brutalisht BMT-në

11:21, 05/07/2022
A+ Aa A-

Pak ditë më parë, BMT u sulmua nga disa njerëz të reperit Stresi. Së fundmi, është publikuar dhe videoja nga momenti ku Stresi bashkë me disa të tjerë, dhunojnë ish anëtarin e TBA-së me një shkop dhe shkatërrojnë automjetin ku ndodhet ai.

BMT shihet teksa ul kokën dhe mbrohet te shoferi, i cili thotë se është thjesht një taksixhi.

“Jam djali i Sali Lushës, ky më ka prekur familjen, nuk kam gjë me ty”, dëgjohet të thotë Stresi ndërsa i kërkon BMT-së që të ngrejë kokën.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco