‘Pavarësisht se kemi luksin të shkojmë…’/ Moderatorja refuzon Dubain dhe arsyeja do t’iu habisë

‘Pavarësisht se kemi luksin të shkojmë…’/ Moderatorja refuzon Dubain dhe arsyeja do t’iu habisë

10:58, 05/07/2022
A+ Aa A-

Moderatorja sportive, Qëndresa Krelani, e njohur si Qeqa ka zbuluar se plazhi i saj i preferuar është Velipoja. Ajo ka treguar se madje bën shaka me shoqet që duan pushime luksoze dhe se Dubain e saj e ka gjetur në Velipojë.

“Pavarësisht se kemi luksin të shkojmë dhe të jemi prezentë nëpër plazhet më luksoze të Shqipërisë unë jam modeste dhe për shembull kur isha tani, shkova në Velipojë. Kam qëndruar për 10 ditë dhe i ngacmoja shoqet e mia që pëlqejnë të shkojnë në Dubai.

Dhe unë iu them: “E kam gjetur Dubain tim dhe është ‘Velipaj’. Nuk kam qenë kurrë në Dubai sepse e kam gjetur vendin tim që e quaj Velipaj dhe është Velipoja”, është shprehur Qeqa teksa ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco