VIDEO/ Drake i bashkohet në skenë Backstreet Boys

VIDEO/ Drake i bashkohet në skenë Backstreet Boys

09:59, 05/07/2022
A+ Aa A-

Gjatë viteve kemi parë bashkëpunime nga më të cuditshmet mes artistëve të ndryshëm, po ashtu edhe edhe koncerte që nuk na e merrte mendja që do i shihnim ndonjëherë dhe mund të themi që i tillë është edhe ai që Bacstreet Boys kanë mbajtur në Toronto. Jo se ka ndonjë gjë që nuk shkon me grupin ikonë dhe performancën e tyre, por sepse gjatë koncertit kanë pasur një të ftuar të papritur në skenë, reperin Drake. 

Ishte një surprizë për të gjithë të pranishmit në koncert, kur Backstreet Boys e prezantuan reperin e famshëm si “anëtarin” e gjashtë të tyre të përkohshëm. Kështu ai ju bashkua Nick Carter, Howie Dorough, AJ McLean, Brian Littrell dhe Kevin Richardson në skenë dhe së bashku përformuan hitin e viteve ’90 “I Want It That Way”. 

Përpara se të niste të performonte me grupin, Drake ju drejtua fansave në skenë:

“Unë dua që ju të bëni pak zhurmë dhe dua që ta këndoni këtë këngë sa më shumë që të jetë e mundur. Kjo është një nga këngët më të mëdha në historinë e muzikës. Unë do të jem në skenë për të, do të përpiqem të këndoj edhe unë.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco