2 vite më vonë, këngëtarja e njohur zbulon se ka qenë në një lidhje me Pete Davisdson

2 vite më vonë, këngëtarja e njohur zbulon se ka qenë në një lidhje me Pete Davisdson

18:55, 01/07/2022
A+ Aa A-

Olivia O’Brien është një nga ish-et e Pete Davidson. Këngëtarja diskutoi lidhjen e tyre në një podcast dhe ishte çuditërisht e sinqertë, e tronditur madje që njerëzit e dinin për lidhjen e tyre. Më pas ajo tregoi haptas se kur ndodhi lidhja dhe pse përfundoi.

O’Brien ishte e ftuar në podcastin “BFFs with Dave Portnoy, Josh Richards dhe Brianna Chickenfry”, një shfaqje që diskuton kulturën pop së bashku me të ftuarit, duke nisur nga këngëtarët, aktorët e deri te ndikuesit.

Thashethemet u shfaqën fillimisht në llogarinë e Deux Moi, në formën e një këshille anonime. “Unë e kam të qartë se Pete dhe Phoebe janë në fakt të lidhur. Ai i mbylli gjërat me yllin/influencer të listës B që kishte më parë për Phoebe-n,” shkruhej, duke diskutuar marrëdhënien e Davidson me aktoren Phoebe Dynevor, e njohur për rolin e saj në “Bridgerton”.

Në podcast, Portnoy e pyeti O’Brien. “Ku e dëgjuat këtë? Si e dëgjuat këtë?” tha ajo, duke e bërë atë të lexonte këshillën anonime. “Po, Pete. Nuk mendoja se dikush dinte për këtë, vërtet nuk e dija… Um po, ne. Eh, kjo është e vërtetë. Djalë i mirë, “tha O’Brien. “Ai është seksi, qesharak dhe i ëmbël, ai është një djalë me të vërtetë i ëmbël.”

O’Brien më pas shpjegoi pse lidhja përfundoi. “Ishte tetor i 2020,” tha ajo. “Ai më dërgoi mesazh dhe tha ‘po njoh dikë tjetër kështu që nuk mundem’.” Në atë kohë, Davidson filloi të takohej me Dynevor, një lidhje që zgjati deri në gusht 2021.

“Nuk mund ta besoj që ju e keni gjetur këtë, kjo është vërtet çmenduri, ju jeni njerëzit e parë që më pyetën për Pete dhe me të vërtetë mendova se askush nuk e dinte. Lajmi i fundit. O Zot. Dy vjet më vonë,” përfundoi O’Brien.

Disa muaj pas përfundimit të marrëdhënies së Davidson me Dynevor, ai filloi lidhjen e tij me Kim Kardashian.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco