Lei Kraja feston ditëlindjen, dhuratë foto 'hot' për ndjekësit

Lei Kraja feston ditëlindjen, dhuratë foto 'hot' për ndjekësit

17:04, 01/07/2022
A+ Aa A-

Lei Kraja ka festuar ditën e djeshme 29-vjetorin dhe me urime të shumta në rrjetin social “Instagram”.

Image

Po aty gazetarja ka ndarë edhe disa foto të nxehta për ndjekësit e saj.

Image

Më tej Lei shkruan: “O Zoti im, një vit larg nga të 30-at, qershor 30, 1993”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco