FOTO/ Shakira shihet e lumtur pranë Milanit dhe një djali misterioz

FOTO/ Shakira shihet e lumtur pranë Milanit dhe një djali misterioz

14:48, 01/07/2022
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Shakira dhe futbollisti i Barcelonës Gerard Pique, i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 11 vjeçare.

Së fundmi, Shakria është fotografuar e lumtur teksa bënte sërf nën shoqërinë e një miku misterioz dhe djalit të saj Milan.

Çifti kërkoi privatësi për të mirën e fëmijëve të tyre dhe tashmë duket se këngëtarja ka lënë gjithçka pas krahëve dhe tek ajo është rikthyer buzëqeshja.

“Daily Mail” ka publikuar fotot, ndërsa nuk ka arritur të zbulojë identitetin e djalit që shoqëronte me 45 vjeçaren.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco